Mutlu Bir Kadını Tanımanın 10 Yolu

Mutlu Bir Kadını Tanımanın 10 Yolu

Kadınların erkeklere göre daha narin ve duygusal olduğu artık kanıtlanmış bir gerçek. Bu duygusallık, hemcinslerin arasındaki çekişmeler, karşı cinsin tutumları, cinsiyetçilikten dolayı yaşadığı sorunlar kadınları erkeklere göre daha karmaşık bir hale getirmiştir. Peki bu karmaşanın içinde bir kadının mutlu olduğunu nasıl anlarız?

1. Gülmek

Kadınlar sadece karşı cinse değil hemcinslerine karşı da tetikte olmak zorundadır. Bir kadın her iki cinse de “yıkılmadım, ayaktayım” mesajı vermek için gülümsemesinin arkasına sığınır ve bol bol güler. Yani kadınlar için gülmek ile mutluluk çoğu zaman ters orantılıdır.

2. Verimlilik

Kadınlar doğaları gereği üretici konumdadırlar. Mutlu olan kadınların daha üretici olduğunu ve her şeyi faydalı bir araç gerece döndürdüklerini görebilirsiniz.

3. Sevdiği İşe Yönelme

Bu adım için öncelikle o kadının sevdiği işleri bilmeniz gerekiyor. Çünkü hiçbir kadın mutluyken sevmediği bir işle uğraşarak enerjisini düşürmek istemez. Yani bir kadın mutluyken her zaman sevdiği, kendini iyi hissettiği işleri yapar.

4. Enerji

Bildiğiniz, sevdiğiniz kadın o gün yanınıza geldiğinde ve size anlayamadığınız bir enerji veriyorsa bilin ki o kadın mutludur. Çünkü mutlu olan kadın enerjiktir. Öyle ki bu enerjiyi hissetmemeniz mümkün olmaz.

5. Görünüş

Bir kadın her zaman görünüşüne dikkat eder ancak mutlu olan kadın her zamankinden farklıdır. Farklı görünür; farklı makyaj yapmıştır, farklı giyinmiştir ilk gördüğünüzde o değişimi fark edersiniz.

6. Renk

Mutlu olduğunda rengarenk giyinir kadın. O günün mutluluğunu siyahlaştırmak, grileştirmek istemez.

7. Dışarıya Çıkmak

Bir kadını mutsuz olduğunda alışveriş dışında evden çıkarabilecek hiçbir güç yoktur. Zorunlu bir işi yoksa battaniyenin altına girer sıcacık evinde oturur.

8. Uyku

Bu durum sadece kadınlara özgü bir şey olmasa da kadınlarda daha çok görülür. Mutsuz olan kadın uyudukça uyur gözlerini gerçeklere kapatır. Ancak mutlu olan kadın 2 saat dahi uyusa hiçbir güzelliği kaçırmaz, dinçtir.

9.Şarkı

Mutluyken bir kadına enerjik olmayan bir şarkı dinletemezsiniz. Çünkü o kadın yerinde durmamalıdır.

10 Sevgi

Mutlu olan kadın sevgi böceği gibidir. Herkesi sever, sarılır ve sarmalar.

YORUM YAZ