Siyah Banyo Modelleri

Siyah Banyo Modelleri

Banyo dekorasyonu oldukça güzel sonuçlar doğuran bir durumdur. Klasik banyoların yerini her renkle yeniden yaratmak mümkün olabiliyor. Öyle ki dilediğiniz her rengi banyonuzda kullanabilirsiniz. Siyah rengi banyoda kullanmak ise hem oldukça iddialı hem de çok şık bir tercih olacaktır. Siyah banyo modelleri sizin de başınızı döndürecek güzelliktedir.

Simsiyah Bir Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Siyah banyo dekorasyonu yapmak için öncelikle banyonuzun fayanslarını siyah renkte seçebilirsiniz. Simsiyah bir banyo için siyah banyo dolapları, siyah bir küvet satın alabilirsiniz. Duvarlarını ve yerleri siyah fayanslarla döşeyebilir bazı alanları da beyaz renkte bırakabilirsiniz. Banyo aynanız siyah olabilir. Beyaz duvarlar üzerinde siyah ayna, siyah dolaplar ve siyah aksesuarlar çok çarpıcı ve asil duracaktır. Banyo havlunuzu dahi siyah seçerek banyonuza asabilirsiniz. Banyo klozet takımlarınız siyah renkte paspaslardan oluşabilir.

Siyah-Beyaz-Gri Banyolar

Dilerseniz siyah banyo dekorasyonu yaratmak için siyah, beyaz ve gri kombinasyonundan da yararlanabilirsiniz. Beyaz duvarlar ve beyaz fayanslar üzerine siyah bir küvet, siyah banyo dolapları ve siyah bir banyo halısı kullanabilirsiniz. Banyo aynası gri renkte olabilir. Gri havlular, aksesuarlar kullanabilirsiniz. Gümüş ve gri aksesuarlar banyonuzu siyahın asilliği ile oldukça şık ve elit gösterecektir. Banyo fayansları gri-siyah simli de olabilir. Siyah bir banyoda lavabonuz, su bataryalarınız dahi simsiyah olabilir. Dilerseniz siyahın yanına yakışabilecek olan füme gri fayanslar ya da eşyalarla banyonuza modern bir hava katabilirsiniz.

YORUM YAZ